4.

Vítám vás na stránkách naší třídy v novém školním roce.

tř. uč. Hana Štercová

Prosím, sledujte pravidelně informace v e-třídnici a na školních webových stránkách.

Organizace prvního školního týdne

Úterý 1.9. - přivítání žáků, třídnické práce - 1 vyučovací hodina, končíme v 8,45 hod., bez aktovky, přinést pouze přezůvky, družina 1.9. není

- žáci dostanou tři lístečky k vyplnění a podpisu zákonným zástupcem - donést vyplněné ve středu 2.9.

Středa 2.9. a čtvrtek 3.9.

- třídnické práce

- vyučování končí v 11,40 hod.

- do aktovky dostanou děti učebnice pro 4. ročník

- přinést prázdninový deník, čtenářské listy (čtenářský deník), pracovní listy z ČJ

- do aktovky vložte dětem do igelitových sáčků dvě roušky (povinné ve školní jídelně, popř. návštěva lékaře)

Pátek 4.9. - výuka dle rozvrhu do 12,35 hod.

Asistent pedagoga - Simona Slabá

Anglický jazyk - Ing. Hana Kasalová, Kristýna Roučková

Přírodověda - Ing. Hana Kasalová

Tělesná výchova, pracovní činnosti - Mgr. Soňa Mikešová

Během prvního školního týdne si přines:

- vybavený penál (pero, propiska, tužky č. 1, 2, 3, kružítko, gumu, ořezávátko, nůžky, malé pravítko, pastelky)

- vodové barvy + temperové barvy + voskovky (česká výroba), velký plochý štětec, malý štětec, kelímek na vodu, hadřík, houbičku, igelitový ubrus na zakrytí lavice, lepidlo na papír tyčinka + lepidlo Herkules, 3 malé fólie, 1 velká fólie, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, obaly na sešity

- věci na TV zatím ne

Od 8. září jezdíme plavat - 10 krát. Učit se budeme v úterý první dvě hodiny ČJ a M. Návrat ke školní jídelně až po 13:30 hod.!

S sebou: pomůcky na první dvě vyučovací hodiny, do batohu plavky, ručník, sprchový gel nebo mýdlo v krabičce, svačina + pití, děvčata s delšími vlasy je musí mít sepnuté.