1.a

Srdečně vítám prvňáčky v novém školním roce . Společně se sejdeme v úterý 1.září 2020 v 8.00hod ve třídě 1.A na slavnostním zahájení. Prozatím si s sebou nemusíte nic nosit. Všechny potřebné informace se dozvíte ve škole.

Budu se na vás těšit.

Třídní učitelka Iveta Charvátová

ROZVRH HODIN na školní rok 2020/2021

Třídní učitelka: Mgr. Iveta Charvátová- ČJ,M,PR,VV,PČ, HV,TV

Výuka AJ - Mgr. Markéta Prášková

Asistentka - Eva Vavrdová

Cesta za

dobrodružstvím Babičko, dědečku, povídej Soutěž o nejhezčí

čarodějnici

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Pasování na čtenáře

!!!! Setkání s rodiči(první třídní schůzky) - 3.9.2020 v 15hod, budova ZŠ Komenského - altán za budovou.

Školní speciální pedagog: Mgr. Markéta Prášková

(Možnost konzultací ohledně výukových nebo výchovných potíží vašich dětí, např. poruchy výslovnosti (dětská patlavost, vývojové poruchy učení (dyslexie, dysgrafie,...), ADHD apod., konzultace je třeba domlouvat osobně nebo telefonicky).

Založení google účtu: Z důvodu eventuální možnosti distančního typu výuky je třeba vašim prvňáčkům zavést na začátku roku účty na google.cz, které využíváme k videokoferencím a zasílání úloh.

Návod na založení účtu naleznete v dolní části této stránky. Bližší informace si řekneme ve škole, se založením proto počkejte na začátek září.

Organizace 1. týdne

Úterý: Slavnostní zahájení ve škole se žáky i rodiči. Žáci budou odcházet po skončení s rodiči, jídelna ani družina nebude ještě tento den otevřena.

Středa: Prvňáčky si naše paní asistentka převezme u vchodových dveří, doprovodí je do šatny a dovede do třídy. Pokud dítě nechodí do družiny, prosíme o nástup do školy mezi 7.45 - 7.55, pokud by to bylo možné. Výuka bude probíhat pouze první dvě hodiny, po velké přestávce přivedeme děti do družiny a v 11.00 půjdeme na oběd. Týká se to i dětí, které do družiny přihlášeny nebudou. Děti si můžete vyzvednout u jídelny okolo 11.30 hod. Jídelnu je třeba si zařídit osobně v prostorách MŠ Sídliště (u pí. Němcové).

S sebou si děti přinesou: Přezůvky v sáčku (vše podepsané), aktovku, penál, notýsek (dostanou v úterý ve škole), svačinu, pití, dvě roušky v igelitovém sáčku (hlavně kvůli preventivním opatřením v jídelně). Ručníky prosím nenosit, budeme používat papírové.

Prosíme, aby už ve středu děti přinesly všechny vyplněné dokumenty, které v úterý dostanete ve škole.

Čtvrtek - pátek: konec vyučování v 10.45 hod, odchod na oběd v 11.00.

Oblečení a obutí na tělocvik: tričko, kraťasy, tepláky, mikina, sportovní boty se světlou podrážkou (nejprve v nich budou chodit na TV ven, později do tělocvičny), vše podepsané.

Prosíme přinést do konce týdne.

Organizace 2. týdne

Vyučování podle rozvrhu, pouze v pondělí budeme ještě končit po 4. hodině (v 11.40 hod.)

Přihlášení ke google účtu

Otevřete vyhledávač Google, vpravo nahoře je přihlášení.

Zadejte jméno ve tvaru: jméno.příjmení@zskomenskehosns.cz

Heslo:123456789 (vše bez háčků a čárek, heslo si prosím změňte a někam napište pro budoucí použití)

!!!!!Do pátku přinést (kdo ještě nepřinesl) - cvičební úbor, kufřík nebo krabice (mohou si vzít i ve škole)