6.b

A jak to bude dál?

Zítra ve čtvrtek 2. 9. 2021 nás čeká celé dopoledne třídnických prací - školní řád, učebnice, sešity, školní diáře, účty k etřídnici, mailové účty atd. Končit budeme ve 13,20.

Pozítří v pátek 3. 9. 2021 se již budeme učit dle přiloženého rozvrhu.

Dnes jsme probrali jednu podstatnou záležitost. Ve dne 6. a 7. září nás čeká dvoudenní adaptační kurz. Vše podstatné mají děti na papírcích, přikládám pro jistotu i jako přílohu níže.

Jan Prášek


Upřesnění prvního školního dne

Po dotazech od Vás, rodičů, upřesňuji - zítra 1. 9. 2021 stačí, když si děti přinesou do školy přezůvky. Ve škole strávíme pouze jednu hodinu, při které se děti pouze seznámí se školou, administrativní úkony nás čekají až ve čtvrtek. Předem upozorňuji, že ve čtvrtek budu chtít od dětí potvrzení podstatných údajů (bydliště, rodné číslo, telefonní čísla na zákonné zástupce), prosím tedy, abyste je znovu prošli s dětmi.

Další dotazy se týkaly testování. Tak tedy testovány budu děti hned zítra ráno před vyučováním ve třídě.

Jan Prášek

Začátek školního roku 2021/2022

A je to tady! Zdá se to sice neuvěřitelné, ale už za týden se poprvé uvidíme ve škole - na což se jistě všichni těšíte. Čeká vás přechod na II. stupeň - nová školní budova, nové předměty, noví učitelé, nový třídní učitel. Nemusíte mít z ničeho strach, první tři dny (středa - pátek) se budeme věnovat především seznamování se s novým prostředím, podrobnosti se brzy dozvíte na těchto stránkách.

U konečné podoby rozvrhu se dolaďují poslední drobnosti, takže vám ho sem dám, jakmile vše bude jasné. Abyste si mohli zařídit všechno potřebné ohledně vašich zájmových činností, chci vám pouze říct, že každý den budete mít 6 vyučovacích hodin (konec ve 13,20) kromě úterý, kdy budete končit po 5. vyučovací hodině (ve 12,30).

Pokud byste už teď měli nějaké dotazy, obraťte se na mě prostřednictvím etřídnice, ti, kteří budou ve třídě noví, a nemají tudíž ještě přístupové údaje do etřídnice, mě mohou oslovit prostřednictvím mailu prajan@zskomenskehosns.cz.

Jan Prášek, třídní učitel