Literární soutěž na téma "Život je film!"

Literární soutěž na téma "Život je film!"

30.11.2023
2. stupeň

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ NA TÉMA “ŽIVOT JE FILM”

Odehrává se ti v hlavě nějaký zajímavý děj? Je tvůj mozek takovým malým filmovým studiem, kde se uvádí do pohybu ty nejbláznivější příběhy? Tak neváhej a přiveď je k životu! Protože naše literární soutěž na téma “Život je film!” je ideální příležitostí k tomu, jak v sobě probudit dřímajícího Shakespeara a ukázat nám, co se v tobě skrýváš. Přečti si následující pravidla a zkus zabojovat o hodnotné ceny, které jistě potěší milovníky filmových trháků a barevného popcornu!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Povídky, básně či úvahy na udělené téma odevzdejte vytištěné do sborovny na druhém stupni naší školy v následujícím formátování:

písmo: Times New Roman

velikost písma: 12

rozsah: max. 6 normostran

řádkování: 1,5

UZÁVĚRKA: 30.11.2023