první stupeň‎ > ‎

2.b

Vítám všechny v novém školním roce!

Třídní učitelka:   Mgr. Markéta Prášková

Konzultační hodiny: čtvrtek 13.20 - 14.15 / po domluvě kdykoliv /

Vyučující:   Mgr. Markéta Prášková
                    Mgr. Soňa Mikešová (TV, PRV)
                    Mgr. Jitka Nejedlá (PČ, VV)

Třídní důvěrník: Tomáš Soukal

ROZVRH HODIN PRO ŠKOLNÍ ROK 2019 - 2020

PO

TV

VV

ÚT

PRV

ST

AJ

ČT

PRV

HV

ČERVEN

Děkuji všem rodičům za vynikající spolupráci při zvládnutí výuky v této nezvyklé době a přeji vám všem, rodičům i dětem, krásné, odpočinkové a pohodové léto!

Vysvědčení budeme vydávat v úterý 30. červa v 8.00 hod.

DUBEN - KVĚTEN

Ke vzájemné komunikaci budeme používat nejvíce e-třídnici, v případě potřeby též email, messenger, whatsapp, popř. telefon. Se žáky se budu pravidelně spojovat prostřednictvím videohodin. S jakýmikoli dotazy mě neváhejte kontaktovat:-)

BŘEZEN

12. března - Díky nařízeným preventivním opatřením vyhlášeným státem je škola od dnešního data uzavřena. Ke vzájemné kominukaci budeme nadále využívat e-třídnici.

ÚNOR

Možnost školního zájezdu do Londýna - bližší informace u paní učitelky Kasalové

18. února - Tradiční masopustní průvod - průvod začne ve13.30 hod. od školy v Komenského ulici.

7. února - Celoškolní kolo recitační soutěže proběhne 10.2. ve 13.30 hod. v budově Komenského. Přesun zajistí učitelé.

LEDEN

20. ledna - vybíráme 100 Kč na bruslení (5x20 Kč)

15. ledna - čtenářská beseda - žáci si donesou knihu, kterou v poslední době přečetli.

9. ledna - výskyt vší. Prosíme, prohlížejte dětem hlavy.

Termíny bruslení v novém roce: 6.1., 20.1., 3.2., 17.2., 2.3., 16.3. (pokaždé v 9.15 - 10.15 hod). Za každé bruslení vybíráme 20 Kč.

PROSINEC

20. prosince - vánoční besídka ve třídě (děti si mohou přinést hrneček, sáček s čajem a několik kousků cukroví).

18. prosince - návštěva knihovny a výstavy betlémů.

13. prosince - sbíráme pomerančovou kůru.

10. prosince - tvořivé dílny pro školky.

5. prosince - vánoční minikoncert školního pěveckého sboru (dopolední představení pro žáky). Návštěva Mikuláše, anděla a čertů ve třídách.
                    - Mikulášské odpoledne - zveme všechny rodiče na vánoční jarmark 4. třídy do České spořitelny (14.00 - 16.00 hod.), na tvořivé dílny do tanečního sálu (během celého odpoledne) a na vystoupení školního pěveckého sboru u kašny na náměstí (od 17. hod).

LISTOPAD

7. listopadu - Prohlídka Legiovlaku ve Světlé nad Sázavou. Vstupné zdarma. Legiovlak bude možné navštívit ještě celý víkend. Doporučujeme k prohlédnutí.

4. listopadu - Přírodovědný pořad Green life. Přinést 45 Kč.

ŘÍJEN
16.10. v 10.30 hod. Čtyřlístek a talisman - divadlo. Přinést 55 Kč.

Sběr papíru.

ZÁŘÍ
27.10. Návštěva knihovny

Organizace prvního týdne:
PO       8,00 - 8,45 hod.
ÚT - PÁ vyučování do 11.40 hod.

Mimořádné třídní schůzky
10.9. v 15.30 (Zavádění elektronických žákovských knížek) - Prosíme rodiče o účast!

ć
Iveta Mindlová,