první stupeň‎ > ‎

3.a

Vítám žáky 3.a i jejich rodiče na našich webových stránkách :
 
Třídní učitelka Mgr. Jana Zikmundová

třídní důvěrník Mgr. Helena Kahounová

 
Seznam žáků 3.a

 1. Adamec Jakub
 2. Baloun Michal
 3. Coufal Štěpán
 4. Čapková Adéla
 5. Kahoun František
 6. Koudela Vít
 7. Malimánek Martin
 8. Paďourek Martin
 9. Plaskoň Štěpán
10. Prášková Alena
11. Říhová Lucie
12. Stojanová Kateřina
13. Špéra Tomáš
14. Vaňkátová Natálie
15. Vorlová Nela
16. Jiří Motýl
17. Jan Slabý
18. Lukáš Mašín
19. Kukeně Patrik

















Duben



27.4. Školní akademie 17.00
Celá třída se účastníme vystoupení "Červená Karkulka", někteří zpívají, někteří pomáhají s kulisami.

25.4. SRPDŠ


13.4.-17.4. Velikonoční prázdniny


12.4. Akce "Čistá Vysočina"


5.4. Nás opět navštívil Bovýsek.



Březen 

Všechny pátky 3.3.,10.3.,17.3.,24.3.,31.3. BRUSLENÍ
První hodinu se učíme AJ !


Únor

28.2. Učíme se podle rozvrhu do 11.40, společný odchod do jídelny a na MASOPUST. Potřebné informace žáci mají v notýsku.

17.2. AJ, 9.00-10.00  BRUSLENÍ , PRV
brusle, rukavice, čepice, (přilba), věci na převlečení v batohu, (učení AJ, PRV)



13.2. Školní kolo recitační soutěže

Naši třídu budou zastupovat: Alenka Prášková, Lucie Říhová, Vít Koudela



10.2.  AJ, 9.00-10.00  BRUSLENÍ , PRV
brusle, rukavice, čepice, (přilba), věci na převlečení v batohu, (učení AJ, PRV)


LEDEN

31.1. Vysvědčení 
Přines si desky na výpis, penál, svačinu, básničku, společenskou hru, čip. Končíme v 11.40.

26.1. Návštěva knihovny téma Masopust


25.1. Poslední plavání

19.1. ŠKOLNÍ LYŽOVÁNÍ
9.1. ŠKOLNÍ LYŽOVÁNÍ
Sraz 8:45 na parkovišti na Kadlečáku. Doprava vlastní tam i zpět. cena vleku 100 Kč/ dopoledne se vybere při příjezdu. Nejedná se o výcvik, účastní se pouze lyžaři, kteří umí sami na vleku lyžují!!! Lyžování se mohou zúčastnit i rodiče lyžujících dětí 150Kč/dopoledne.

PROSINEC

20.12. přines si Mat (DÚ), AJ, penál, čip, svačinu, notýsek, 20 Kč na kino „Kniha džunglí“ , končíme v 11.30 odchod do jídelny.

21.12.  plavání

22.12. Vánoční besídka, přines si penál (nůžky), cukroví, penál, dárek

(maximálně do 50,-Kč)

Končíme v 11.30 odchod do jídelny.

27.12. v 16.00 a 17.00  zveme na vystoupení žáků 2. stupně „ ŽIVÝ BETLÉM“

Přes prázdniny si procvičuj:

Mat- celou násobilku, sčítání a odčítání pod sebe, učebnice do str. 52, str.57,58 – testy (v lednu budeme psát test, příklady budou vybrány z těchto stran)

ČJ procvičuj vyjmenovaná slova po B, básničku (Někdo, někde něčím byl….) nauč zpaměti

AJ- psaní slovíček- barvy PS 18,19

Čtenářský list vyplň do 15.1.


Vybíráme 100,-Kč na SRPŠ 

13.12. VÁNOČNÍ DÍLNIČKY (v 15.30 hod. -  koncert pěveckého sboru)



9.12. Interaktivní výstava POZNÁVEJ SE! vybíráme 50,- Kč

7.,14.,16.,21.prosince - plavání

5.12. Mikuláš



LISTOPAD
30.11. Plavání
Od 23.11. a každou středu budeme jezdit plavat do bazénu v HB, kurz 10 lekcí je zdarma a je povinný (součástí TV). Žáci musí mít potvrzení od lékaře,
(formulář mají ve velké folii). Na autobus vybíráme 450,-Kč. Potvrzený formulář a 450,-Kč
Podrobnější informace žáci obdrží 15.11.

22.11. SRPDŠ

18.11. Příprava na "DÍLNIČKY" do školy si přines jen penál, časopis na čtení nebo hru, čip, svačinu. Končíme v 11.30 odchod do jídelny.

15.11. 9.00-10.00 bruslení jako 11.11., ČJ, Mat.  16.11. místo TV je AJ


11.11. bruslení (AJ, TV,TV, PRV) V pondělí (7.11.) a středu (9.11) TV nebude
brusle, rukavice, čepice, věci na převlečení v batohu

ŘÍJEN

31.10. Greenlife přines 35,-Kč

26.a 27.10 Podzimní prázdniny

19.10. hudební pořad CIMBÁL,

Sběr papíru do 21.10. přinášej noviny, časopisy a letáky svázané provázkem.

18.10. Návštěva KNIHOVNY

11.10. Zhlédli jsme výstavu v prostorách AKADEMIE nazvanou Chráněné a ohrožené druhy Vysočiny -komentovaná prohlídka se všem velmi líbila.

6.10. Nás navštívil ve třídě Bovýsek. Žáci poznávali různé druhy ovoce a zeleniny, na závěr jim rozdal pitíčka.


https://get.google.com/albumarchive/106289001400202804185/album/AF1QipNQPTQg9NlG8tRBNu_liyPYsoing79Gajd9wU10


5.10. představení KRYSÁCI, přines 50,-Kč

ZÁŘÍ
30.9. Světelská zahrádka výstava pěstitelských produktů ve společenském domě.
29.9. BIENÁLE - výstava v prostorách Gymnázia
1.9. Do školy si přines jen bačkory (podepsané v sáčku), vyučování do 8.45
2.9. Do školy si přines aktovku, prázdninový deník, penál, svačinu, pití, vyučování do 11.40.













Rozvrh hodin pro školní rok 2016/2017                                                                                       
                  
 

 1.

2. 

3. 

4. 

 5.

 PO

 PRV

ČJ

                 M

HV

TV 

 ÚT

ČJ 

                M               AJ              ČT/PS              PČ

 ST

M

              TV               ČJ              ČT/PS             ČT

 ČT

ČJ 

                M               ČT               AJ 
    VV

 PÁ

AJ 

                M               ČT

 PRV

 
    -

Vyučující 3.a: Třídní učitelka - Mgr. Jana Zikmundová

                               VV - Mgr. Jana Krupičková

                                   HV - Mgr. Eva Pejchalová

konzultační hodina pondělí 10.45- 11.45




Sběr pomerančové kůry končí 14.4.2017



Sběr papíru- do konce dubna























Pracovní činnosti- výroba sovičky 










































































































SBÍRÁME KAŠTANY A ŽALUDY - do školy je můžete přinést 31.10. a 1.11. - ZVÁŽENÉ!
Během prvního týdne si  přines do třídy:

TV- cvičební úbor (tričko, kraťasy, tepláky, mikinu, boty do tělocvičny v látkovém sáčku)

VV- modelínu, vodové barvy, velký plochý štětec, malý štětec, kelímek, hadřík, houbičku, igelitový ubrus (asi 50x60 cm) , voskovky(české), 2 špejle, vše si přines v krabici, kterou si dáš do své skříňky.

Do košíčku, který bude stále v lavici, si přines: tužku č.1, ořezávátko, gumu, nůžky, lepidlo v tyčince.

 Do penálu: pero(tornádo), tužka č.1, č.2, pastelky, malé pravítko

ručník

1x velká folie A43x malá folie A5

obaly: 1 malý na notýsek (A6), 5 na sešity (A5), 3 velké obaly (A4), ostatní učebnice a sešity obaluj průběžně, jak je dostaneš

VŠE PODEPIŠ !!!

Comments