první stupeň‎ > ‎

1.b

Srdečně vítám prvňáčky v novém školním roce!

Společně se sejdeme v úterý 1. září 2020 v 8.00 ve třídě 1.B na slavnostní zahájení.
Prozatím si s sebou nemusíte nic nosit. Všechny potřebné informace si povíme ve škole.
Budu se na vás těšit.

Markéta Prášková (třídní učitelka)

ROZVRH HODIN na školní rok 2020/2021

Výuka VV: Mgr. Iveta Charvátová

Třídní důvěrník: Ivana Bartoníčková

Školní speciální pedagog: Mgr. Markéta Prášková
(Možnost konzultací ohledně výukových nebo výchovných potíží vašich dětí, např. poruchy výslovnosti (dětská patlavost, vývojové poruchy učení (dyslexie, dysgrafie,...), ADHD apod., konzultace je třeba domlouvat osobně nebo telefonicky).

Setkání s rodiči (první třídní schůzky) - 2.9.2020 v 15.00, budova ZŠ Komenského (altán za budovou).

Založení google účtu: Z důvodu eventuální možnosti distančního typu výuky je třeba vašim prvňáčkům zavést na začátku roku účty na google.cz, které využíváme k videokoferencím a zasílání úloh.
Návod na založení účtu naleznete v dolní části této stránky. Bližší informace si řekneme ve škole, se založením proto počkejte na začátek září.

Organizace 1. týdne
Úterý: Slavnostní zahájení ve škole se žáky i rodiči. Žáci budou odcházet po skončení s rodiči, jídelna ani družina nebude ještě tento den otevřena.
Středa: Prvňáčky si naše paní asistentka převezme u vchodových dveří, doprovodí je do šatny a dovede do třídy. Pokud dítě nechodí do družiny, prosíme o nástup do školy mezi 7.45 - 7.55, pokud by to bylo možné. Výuka bude probíhat pouze první dvě hodiny, po velké přestávce přivedeme děti do družiny a v 11.00 půjdeme na oběd. Týká se to i dětí, které do družiny přihlášeny nebudou. Děti si můžete vyzvednout u jídelny okolo 11.30 hod. Jídelnu je třeba si zařídit osobně v prostorách MŠ Sídliště (u pí. Němcové).
S sebou si děti přinesou: Přezůvky v sáčku (vše podepsané), aktovku, penál, notýsek (dostanou v úterý ve škole), svačinu, pití, dvě roušky v igelitovém sáčku (hlavně kvůli preventivním opatřením v jídelně). Ručníky prosím nenosit, budeme používat papírové.
Prosíme, aby už ve středu děti přinesly všechny vyplněné dokumenty, které v úterý dostanete ve škole.

Čtvrtek - pátek: konec vyučování v 10.45 hod, odchod na oběd v 11.00.

Oblečení a obutí na tělocvik: tričko, kraťasy, tepláky, mikina, sportovní boty se světlou podrážkou (nejprve v nich budou chodit na TV ven, později do tělocvičny), vše podepsané.
Prosíme přinést do konce týdne.

Organizace 2. týdne
Vyučování podle rozvrhu, pouze v pondělí budeme ještě končit po 4. hodině (v 11.40 hod.)

Přihlášení k účtu google.cz

Otevřete vyhledávač google. Vpravo nahoře - přihlášení.
Zadejte jméno ve tvaru (bez háčků a čárek):
jméno.příjmení@zskomenskehosns.cz
Heslo: 123456789
(Heslo si prosím následně změňte a někam si ho zapište pro další použití.)

Kdo ještě nepřinesl cvičební úbor - prosím do pátku.

ć
Iveta Mindlová,