první stupeň

VPRAVO MŮŽETE POKRAČOVAT K INFORMACÍM Z JEDNOTLIVÝCH TŘÍD.

Po úspěšném uvedení muzikálu Červená Karkulka žáky hudebního kroužku na školní akademii jsme potěšili 30. června svým vystoupením obyvatele domova důchodců.
Foto z vystoupení v domově důchodců si můžete prohlédnout na

Naše obě družstva byla velmi úspěšná v okresním kole dopravní soutěže BESIP. Starší žáci obsadili skvělé třetí místo a družstvo mladších žáků ve své kategorii zvítězilo. Postupujeme do krajského kola 8. června.
Foto z okresní soutěže BESIP 11.5.2017 si můžete prohlédnout na

Žáci 4. ročníku a hudebního kroužku navštívili pražský Trilopark a v Kongresovém centru muzikál Ať žijí duchové.

Tenisový kroužek pro první ročník bude každé úterý 14:00 - 15:00. Hrajeme venku, na tenisových dvorcích.